Zamerané na škôlkárov: Veľký prehľad jesennej výbavy pre deti

Ani sa nenazdáme a prekvapia nás chladné rána. Počas dňa sa oteplí, ale slniečko sa bude na nás usmievať už len zubato. 

Jeseň je za dverami. Ste pripravení? Je najvyšší čas pripraviť šatník vašich malých škôlkarov na dážď aj chladnejšie dni. 

Jesenná výbava do škôlky i do dažďa

Nepremokavý set do dažďa značky CELAVI v  chlapčenskom či dievčenskom dizajne je praktickou výbavou každého škôlkára. Vodeodolnosť oblečenia garantuje vodný stĺpec 10 000 mm a zatavené švy.

Set je šitý z recyklovaného materiálu, má reflexné prvky, odnímateľnú kapucňu, gumičku na upevnenie nohavíc ku gumákom a poskytuje maximálny komfort. V nepremokavej súprave si môže  dieťa vychutnať radosť z mlák bez obáv.

Pozri tiež: Potraviny so zlým vplyvom na náladu dieťaťa - TÝMTO je lepšie sa vyvarovať

Nepremokavý set do dažďa CELAVI

Zdroj: littlehipster.sk

Gumáky CELAVI sú povinnou jesennou výbavu nielen do škôlky. Deti gumáky milujú, lebo s nimi môžu zažívať dobrodružstvá v mlákach. Gumáky Celavi, vyrobené z prírodnej gumy sú spoľahlivé a komfortné na nosenie.

Gumáky CELAVI

Zdroj: littlehipster.sk

Termo súpravy dánskej značky ENFANT sú najpraktickejšou výbavou do školy či škôlky, keď prídu chladné jesenné rána. Vďaka nádherným dizajnom sú tieto sety nielen funkčné pre pobyt v prírode, ale aj na nosenie do školy.

Ekologická a bezpečná impregnácia Bionic Finish Eco zaručuje odolnosť voči vode, vetru a tiež špine a oderu. Vďaka prepracovaným strihom ich deti nosia viac sezón.

Odporúčame: Dieťa bez kamarátov - čo robiť, keď je dieťa samotár?

Termo súpravy dánskej značky ENFANT

Zdroj: littlehipster.sk

Tepláky sú jasnou voľbou pre všetkých škôlkárov. Stavte na kvalitu, pohodlnosť a bezpečnosť materiálov. Teplákové súpravy MINYMO majú jednoduchý nadčasový dizajn.

Sú z mäkkého a príjemného materiálu. Tepláky držia tvar a vďaka kvalitnému materiálu nebudete zašívať diery na kolenách hneď po prvom týždni v škôlke.

Teplákové súpravy MINYMO

Zdroj: littlehipster.sk

Desiatový box značky LIEWOOD zo zdravotne nezávadnej ocele a silikónového veka nedrží v sebe vôňu z jedla, ľahko sa čistí aj v umývačke riadu. Je rozdelený na tri časti a tak viete  prichystať dieťaťu pestrú desiatu. Predáva sa v rôznych veselých dizajnoch.

Neprehliadni: Škúlenie u detí - príčiny, symptómy a riziká - toto všetko treba poznať

Desiatové boxy a termoska

Zdroj: littlehipster.sk

Termoska na čaj a fľaša na vodu v jednom FALK LIEWOOD je rovnako vyrobená zo zdravotne nezávadnej ocele najvyššej kvality. Dizajnom ju viete zladiť s desiatovým boxom, čo pôsobí veselo a motivuje dieťa zjesť a vypiť, čo mu pripravíte.

Ruksaky do škôlky od dánskej značky KONGES SLOJD a LIEWOOD

Zdroj: littlehipster.sk

Ruksaky do škôlky od dánskej značky KONGES SLOJD a LIEWOOD sú vyrobené z bezpečných certifikovaných materiálov. Sú dostatočne priestranné, zároveň ľahké na nosenie a spĺňajú aj ergonomické parametre. Ruksaky majú predné vrecko, hrudný popruh pre lepšie rozloženie váhy na tele, praktické uško pre zavesenie na vešiačik v škôlke. Ruksaky od značky Konges Slojd majú ekologickú impregnáciu Bionic Finish Eco, vďaka ktorej sú odolné nielen voči nepriaznivému počasiu, ale aj špine a oderu. Látka sa ľahko čistí.  

Všetky produkty pre výbavu nielen do škôlky nájdete na www.littlehipster.sk

0 komentárov
autor komentu

Vaše meno:

ČO ČÍTAJÚ OSTATNÍ

Z NÁŠHO YOUTUBE