Do kín sa nasťahovali Domáce príšerky, v novom animovanom filme zabavia celú rodinu

Ak počas jarných dní premýšľate, ako by ste mohli stráviť popoludnie s deťmi, odporúčame vám novinku, ktorá prichádza do kín. Domáce príšerky zaručene pobavia celú rodinu.

Počuli ste už o stvoreniach s názvom Elfnovia? Ak vás to zaujalo, čitajte ďalej...

Nevidíme ich, no žijú blízko nás. Elfinovia. Pestrofarebné chlpaté tvory, ktoré v našich domovoch udržiavajú pokoj a harmóniu.

Príďte sa s nimi zoznámiť do kín – práve v týchto dňoch premietajú animovaný film Domáce príšerky, v ktorom zohrajú Elfinovia dôležitú úlohu pri záchrane mesta...

Hlavným hrdinom príbehu je svojský Finnick. Tiež patrí medzi Elfinov, no je iný ako všetci ostatní. Namiesto toho, aby robil z domu domov, si z každého, kto sa nasťahuje do jeho príbytku, robí žarty a snaží sa obyvateľov čo najskôr vyhnať.

Pozri si aj: Vplyv rozvodu na dieťa - naučte sa, ako mu to pomôžete celé zvládnuť!

Domáce príšerky

Zdroj: Continental film

Situácia sa zmení, keď sa do domu nasťahuje Christine so svojou rodinou a Finnicka odhalí. Nesúrodá dvojica sa bude musieť čoskoro spojiť a spolupracovať, aby spoločne odhalili, kto stojí za záhadnými udalosťami, ktoré za začali diať v ich meste...

Domáce príšerky

Zdroj: Continental film

Nebude pritom núdza o naozaj bizarné pohromy – tešiť sa môžeme napríklad na záplavu popcornu či dokonca na tornádo!

Animovaný film Domáce príšerky uvádzajú kiná v slovenskom znení, v ktorom budete počuť hlasy Ivana Šándora, Natálie Kóšovej, Tomáša Halona, Sone Norisovej, Přemysla Boublíka, Jána Strapca, Dušana Szabóa či Michala Domonkosa, režiséra slovenského znenia.

Snímku do kín prinášajú spoločnosti Continental film a FOXX MEDIA GROUP.

Zdroj úvodnej fotky: Continental film

Trailer filmu:

0 komentárov
autor komentu

Vaše meno:

ČO ČÍTAJÚ OSTATNÍ

Z NÁŠHO YOUTUBE